Mazurska kultura

Mazurska kultura

W 2002, The Journal of American Medical Association wydała zalecenie, że wszyscy dorośli powinni brać multiwitaminy codziennie oprócz zdrowej diety. Ale istnieją dowody, które sugerują, że po prostu dodając jedną tabletkę-a-dniowy nie może być najlepszym sposobem na zapewnienie właściwego odżywiania.

Według Physician Desk Reference tylko 15 do 30% witamin i minerałów, w dowolnej formie tabletek, są wchłaniane przez organizm.http://subtex.pl Istnieje kilka powodów takiego stanu rzeczy.

Pigułki, tabletki i kapsułki są w formach. Bez względu na składnik aktywny, producent musi dodawać wypełniacze, środki wiążące i woski w celu objęcia miejsca i przytrzymać tabletkę razem. talk, cukier, serwatka i drożdże są jednymi z najbardziej popularnych wypełniaczy, a firmy, które nie uważają się użyć dowolnego z nich zapewne używasz odwodorniona tłuszcz zwierzęcy.

Więc nie tylko utożsamia witaminy z dobrym zdrowiu – byłbyś lepiej oceny tego, co nie jest w witaminy niż co jest w nich.

formy witaminy opryskuje się środkiem uwalniającym (tj strzykawki) umożliwienia pigułka łatwo wypaść z formy. Ten czynnik uwalniający zwykle składa się z szelaku – tę samą szelak używanego na drewniane podłogi i łodzi! A jest mieszaniną szelaku odpornej alkoholu i 200, które są podawane do wytwarzania kapsułek uwalniania w czasie!

Amerykańskie standardy wymagają, tabletki do rozpuszczania w ciągu 15-30 minut raz w żołądku. Aby ustalić, co naprawdę w waszych witamin umieścić octu w szklance i upuść w pigułce. Jeśli nie rozpuszcza się w ciągu 15-30 minut, płacisz wysoką cenę wypełniaczy.

Co to jest dobry multiwitamina? Najlepiej jest unikać syntetyczne preparaty witaminowe całkowicie i szukać ciekłego dodatku zapewnienia wchłanianie. Sprawdzić suplementów, które są ekstrahowane z całego pokarmu.

Mamy mają jeść jedzenie, nie chemikalia. Nie byłoby umieścić zły gatunek benzyny w samochodzie, więc nie umieścić tanio wykonane dodatki do swojego ciała, aby uniknąć wydatkowania pieniędzy. Ryzyko dla ogólnego stanu zdrowia nie jest po prostu warto.

Nieprzekonany? Oto niepokojący fakt, cytowany przez kręgarzy Ekonomicznej w ich marzec / kwiecień numerze: Tacoma w Waszyngtonie, 250.000 funtów. niestrawionych pigułki są wyciągane z kanalizacją co sześć tygodni. I w Salt Lake City, ponad 150 galonów witaminowych tabletek pokazać się w swoich filtrach co miesiąc.

Wpis zawdzięczamy ubezpieczenie oc co to jest